Aktualności

Aktualności

Rekrutacja do szkoły i przedszkola

Prowadzimy rekrutację do klasy 1. na rok szkolny 2025/2026 do szkoły i przedszkola. Przedszkole podejmuje decyzję o przyjęciu do przedszkola na podstawie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej z rodzicami.
2024-03-11
więcej

Przedświąteczne Posiady w Macierzance - DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy do Macierzanki na przedświąteczne posiady, podczas których będziemy wspólnie tworzyć, rozmawiać, kolędować i dobrze się bawić w atmosferze domowej krzątaniny. Będzie to również okazja do obejrzenia prac i zeszytów uczniów, porozmawiania o tym, dlaczego lubimy pracować i uczyć się w naszej szkole.
2023-12-16
więcej

PATCHWORK – lipiec w Macierzance 2023

Uczestnicy warsztatów uszyją plażową/ wakacyjną torbę w formie gry planszowej, wykorzystując kolorowe skrawki materiałów i dobierając harmonijne zestawienia kolorystyczne w oparciu o koło barw Goethego. Prace zostaną wykonane techniką szycia patchworku i stanowić będą odniesienie do rozważań na temat piękna zawartego w różnorodności. Inspiracją do rozważań będą również czytane codziennie utwory literackie.
2023-06-17
więcej

Przedświąteczne Posiady w Macierzance - DZIEŃ OTWARTY

W programie: dekorowanie pierników; wykonywanie ozdób choinkowych; wspólne ubieranie szkolnej choinki; lanie świec z pszczelego wosku; muzykowanie i kolędowanie; stoiska z rękodziełem uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły, kawiarenka z pysznymi przekąskami.
2021-12-11
więcej

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.