Aktualności

Rekrutacja do szkoły i przedszkola

Rekrutacja do szkoły i przedszkola
Rekrutacja do szkoły i przedszkola
2024-03-11

Prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2025/2026 do szkoły i przedszkola.

Przedszkole podejmuje decyzję o przyjęciu do przedszkola na podstawie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacynej z rodzicami.

Szkoła podejmuje decyzję o przyjęciu do szkoły na podstawie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej z rodzicami oraz dwudniowego, próbnego pobytu dziecka w szkole.

Na rozmowę można umówić się telefonicznie, bądź mailowo, wysyłając uprzednio kartę zgłoszenia.

Do pobrania:
 

 Karta zgloszenia dziecka do Przedszkola „Macierzanka.doc
 Karta zgloszenia dziecka do Przedszkola „Macierzanka.pdf
 Karta zgloszenia ucznia do Prywatnej Szkoły Podstawowej „Macierzanka.doc
 Karta zgloszenia ucznia do Prywatnej Szkoły Podstawowej „Macierzanka.pdf

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.