Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

 

Gry i zajęcia ruchowe w terenie, na sali gimnastycznej i pływalni

W tygodniowym planie lekcji realizujemy:

  • taniec z elementami baletu,
  • gimnastykę ogólnorozwojową z elementami kung-fu,
  • zajęcia z instruktorem na pływalni,
  • codzienny ruch na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Rodzice zobligowani są wyposażyć swoje dziecko w halowe obuwie sportowe, strój gimnastyczny, strój na pływalnię, przeciwdeszczową odzież ochronną i kalosze.

 Galeria zdjeć z zajęć

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.