Aktualności

Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje z nauczycielami
Konsultacje z nauczycielami
2021-03-05

W dobie pandemii coraz więcej dzieci ma trudności z przyswojeniem treści nauczania objętych podstawą programową. Wychodzimy potrzebom naprzeciw i oferujemy korepetycje dla dzieci spoza naszej szkoły z wybranych przedmiotów: język polski, języki obce nowożytne (angielski i niemiecki), matematyka. Zajęcia te mogą być prowadzone stacjonarnie lub on-line. Prowadzącymi są nauczyciele z naszej szkoły, mający nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale także kreatywne i ciekawe pomysły na swoje lekcje.

Istnieje możliwość umówienia indywidualnych lekcji gry na instrumencie, do wyboru: pianino i gitara.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, umówienia się na konsultacje indywidualne lub lekcje gry na instrumencie prosimy o kontakt telefoniczny: 697-722-999.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.