Aktualności

Nabór do klasy I i klasy IV profilowanej

Nabór do klasy I i klasy IV profilowanej
Nabór do klasy I i klasy IV profilowanej
2023-01-06

Prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2023/2024 do klasy I oraz do klasy IV o profilu matematyczno – artystycznym.

Dyrektor szkoły podejmuje decyzję o przyjęciu Ucznia na podstawie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej z rodzicami oraz dwudniowego, próbnego pobytu dziecka w szkole.

Na rozmowę można umówić się telefonicznie, bądź mailowo, wysyłając uprzednio kartę zgłoszenia.

Do pobrania:
 

 Karta zgloszenia dziecka do Przedszkola „Macierzanka.doc
 Karta zgloszenia dziecka do Przedszkola „Macierzanka.pdf
 Karta zgloszenia ucznia do Prywatnej Szkoły Podstawowej „Macierzanka.doc
 Karta zgloszenia ucznia do Prywatnej Szkoły Podstawowej „Macierzanka.pdf

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.