Aktualności

Lipiec w Macierzance 2021

Lipiec w Macierzance 2021
Lipiec w Macierzance 2021
2021-03-09

turnus I, 28.06. - 02.07.2021, turnus II, 5 - 9.07. 2021

Trwają zapisy na wakacyjne półkolonie w Macierzance dla dzieci w wieku szkolnym. W tym roku oprócz wypraw do lasu i zabawy w terenie, planujemy zmierzyć się ze sztuką barwierską Shibori. Jest to technika barwienia tkanin, które wcześniej zostały w przemyślany sposób złożone, zgniecione, przeszyte, ściśnięte lub skręcone. Można w tym celu użyć spinaczy, sznurka, bądź pieńków, wokół których owija się i zawiązuje odpowiednio materiał, albo przygniata, a następnie moczy w przygotowanym roztworze z barwnikiem. Z powstałych kolorowych tkanin uszyjemy poszewkę na poduszkę, woreczek lub podkładkę na biurko - do wyboru w zależności od umiejętności i zainteresowań dziecka.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy szkoły:szkola@macierzanka.edu.pl.
W tytule prosimy o tekst „zapisy na wakacje w macierzance 2021”. 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.