Aktualności

Przedświąteczne Posiady w Macierzance - DZIEŃ OTWARTY

Przedświąteczne Posiady w Macierzance - DZIEŃ OTWARTY
Przedświąteczne Posiady w Macierzance - DZIEŃ OTWARTY
2021-12-11

Przedświąteczne Posiady w Macierzance

Zapraszamy do Macierzanki na przedświąteczne posiady, podczas których będziemy wspólnie tworzyć, rozmawiać, kolędować i dobrze się bawić w atmosferze domowej krzątaniny. Będzie to również okazja do obejrzenia prac i zeszytów uczniów, porozmawiania o tym, dlaczego lubimy pracować i uczyć się w naszej szkole.

W programie: 
dekorowanie pierników; wykonywanie ozdób choinkowych; wspólne ubieranie szkolnej choinki; lanie świec z pszczelego wosku; muzykowanie i kolędowanie; stoiska z rękodziełem uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły, kawiarenka z pysznymi przekąskami.

11 grudnia 2021 r., godz. 11.00 – 14.00

Szkoła Podstawowa i Przedszkole Macierzanka
Wieliczka, ul. Kopernika 2

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej macierzanka.edu.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.